Wellness pod 4 hviezdičkami

3 v 1

Kam, keď je vonku -10? Keď nie na svah, tak potom jedine do tepla. Mojím druhým domovom je wellness, sauny, vírivky, masáže… toto všetko som nadobudla pod slamenou strechou v Malej Ide.

Tým, že som športovkyňa, moje svaly sú namáhané a najlepšia regenerácia pre moje telo je sauna. Je blahodarná vo všetkých smeroch, zlepšuje náladu, regeneruje, posilňuje a zmierňuje bolesti. Ale dosť o poučkách, toto si viete prečítať aj na nete. Môj prvý dojem bol nečakane úžasný, už len pri parkovaní. Vchod nádherne vysvietený, príjemný a emocionálny pohľad, viď foto. Poďme do vnútra…

Milujem vôňu wellnessu, vody, pary a olejov, už len keď vojdete dnu … ten pocit, ak by som mohla, som tam každý deň a celý deň. Osuška, župan a plachta, nič viac, nič menej…

Vírivky sú úplne najlepšie, sú veľké, pohodlné…fungujú na 100% a sú príjemne podsvietené. Vyskúšala som ich už mnoho, ale tieto sa mi osvedčili najviac zatiaľ….

Saunový svet je môj. Najviac milujem fínsku saunu, kde vás roztápa až na 110 stupňov. Vydržať 15-20 minút nie je problém pri prvom i druhom cykle, ale tretí …. uff no…

Fínska sauna

Parná sauna patrí tiež medzi moje top sauny…. hlavne keď sa spustí para a ani neviete, kto sedí vedľa vás….

Soľná a bylinková sauna je pre mňa relaxačná, tieto si dávam po šokovej terapii fínskej sauny… hudba je základom relaxu, keď sa spojí so saunovaním a príjemným prostredím, ktoré nájdete v Slamenom dome, máte zaručene najlepšiu regeneráciu.

Nakoniec celého procesu saunovania je miestečko pre úplný oddych s vyhriatým sedením. Má to približne 37 stupňov. Človek sa tam tak uvoľní, že aj zaspí.

V neposlednom rade chválim personál, sú nápomocní, milí a hlavne s úsmevom na tvári, čo hovorí za všetko.

Máte radi wellness? Chodíte pravidelne, či len občas, keď sa naskytne situácia? Boli ste už v Slamenom dome? Nie? Keď máte radi súkromie, určite odporúčam https://www.slamenydom.sk/wellness.html.

Lúčim sa s vami, ale nie na dlho…. mám pre vás ďalší článok s mojou recenziou…

Majte sa krásne!
❤️ Lena

FACEBOOK,  INSTAGRAM

Tento záznam bol publikovaný v BLOG . Uložiť odkaz do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.