Nezabudnuteľná jazda na snehu.

Niečo úžasné, originálne, kde nechýba adrenalín… Jazda na snežných skútroch v Rejdovej.

Smer Rejdová

Už viac krát som to chcela vyskúšať, no nebolo kde. Nečakaná akcia, príležitosť, ktorá sa neodmieta i keď ste na antibiotikách…. stálo to za to, stálo za to vstávať ráno o 6:00 a precestovať necelých 200 km.

SKI REJDOVÁ – snežné skútre ma okúzlili na celý život. Profi jazda s vyškoleným inštruktorom, ktorý dohliada na vašu bezpečnosť, ale i dopraje poriadny kus adrenalínu. Keď zapadnete cez prechod potokom, cez žľaby, strmé kopce dole i hore… hlavou sa vám premieta každá možná situácia, či to dáte alebo skončíte niekde v krikoch, o tom to je, ten adrenalín z vás dostane aj to, na čo by ste sa nikdy neodhodlali. A to všetko v krásnom zasneženom kraji … zažijete to, o čom ste ani nesnívali a to vám hovorím z vlastnej skúsenosti.

Cestou necestou

Moja prvá jazda, hm …. pre mňa topka, určite sa tam ešte vrátim. Prvá otázka po 25 km jazde bola, či nepotrebujú inštruktorku. Ten pocit, keď tomu utnete, hahaa … kto má rád adrenalín, rýchlosť a sneh, jednoznačne by to mal vyskúšať. Samozrejme kto nemá takú odvahu isť sám, aj tu je riešenie, viete si zajazdiť aj vo dvojici. Pre nadšencov adrenalínovej jazdy tam majú 15 snežných skútrov Yamaha, Ski doo, Arctic cat. Jedným slovom špecialisti vo fachu, vedia čo robia a robia to hlavne so srdcom, o čom značí aj ich prístup.

Dobrý kolektív, dobrá jazda

Adrenalín, ktorý vás dostane. Zábava, pri ktorej sa nudiť nestihnete. Myslím, že viac k tomu už niet čo dodať. Pre mňa víťaz medzi zimnými športmi, aspoň ktoré som vyskúšala.

120 km/h

Chceš sa zviesť? Chceš zažiť ten adrenalín, o ktorom toľko píšem? Zaručujem 100 % spokojnosť. Pozri tu: www.skirejdova.sk.

Napíšte do komentára, ak ste už boli alebo sa len chystáte? Dajte vedieť aj ostatným, aký ste mali zážitok, či sa vám to páčilo alebo by ste zvolili radšej iný typ adrenalínu?

Majte sa krásne!
❤️ Lena

FACEBOOK, INSTAGRAM

Tento záznam bol publikovaný v BLOG . Uložiť odkaz do záložiek.

2 komentáre: “Nezabudnuteľná jazda na snehu.

  • Ahoj. Ja som bol pred piatimi rokmi a bolo to niečo neskutočné. Presne ako píšete “keď tomu utnete” a mate Ski duo 600dm3 tak za 5sekund mate 100km/h a myslite si že ste vták ktori práve lieta. Sila tych športových skutrov je ohromná a vtedy sme si užili dva dni v prašane a v horach. Bol to zažitok na ktorý do smrti nezabudnem a dúfam že si ho raz ešte zopakujem. Ďakujem za možnosť si to skúsit a zažiť. Daniel

    • Ahoj. Ja sa tam tiež ešte chcem vrátiť… 2 dni v prašane a v horách, závidím 🙂 …. muselo to byť skvelé.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.