Moje začiatky, moja cesta …

lena kovacMôj život v posilovni začal už na strednej škole. Dovtedy som sa nijak vážnejšie cvičeniu nevenovala, ani žiadnemu inému športu, len občasne. Hlbšie to zašlo až po vysokej škole, kde ma oslovil tréner, či by som to neskúsila aj na pódiu. A vtedy to začalo! Očaril ma svet fitnes a kulturistiky, čím hlbšie do toho vidíš, tím viac ťa to ťahá k sebe. Rozhodla som sa tomu venovať naplno. Štúdium, prax a vedomosti som nadobudla pomocou najlepších trénerov a majstrov sveta v jednom. Začala som sa trénovať sama, spoznať svoje telo a skúsiť súťaže vo fitnes ako jednotlivec, sama za seba. Nebolo to ľahké, mohlo to byť lepšie a mohlo to byť horšie, človek sa učí doživotne. Moja prvá súťaž dopadla finálnym 5. miestom na Medzinárodných Majstrovstvách Slovenska, bola som nadmieru spokojná. Ten pocit vám už nikto nevezme.
Moje skúsenosti a vedomosti aplikujem denno denne na tréningoch s mojimi klientami. Nestačí len teória, musíš to dokázať aj v živote. Mojim cieľom je motivovať a podporiť, ak chceš niečo dosiahnúť, nestačí o tom snívať, či hovoriť, musíš za tým ísť, kým to nedosiahneš.
Moja tréningová hodina s klientom je síce drina a niekedy až slzy, ale stále hovorím, že to bude stáť za to! Nevzdávam sa, keď to nejde takto, pôjde to inak.
Môj klient je môj tím a môj tím stále víťazí!

2 komentáre: “Moje začiatky, moja cesta …

  • Krásne napísane……si užasná a šikovná ako človek aj ako osobný tréner….som nadmieru spokojná …a ani nevadia tie slzy a drina….lebo viem že s tebou to stojí za to….:-) 🙂 🙂

    • Dakujem 🙂 , Slavka je moja klientka, nedavno sme zacali spolu trenovat, akurat dnes sme mali trening, kde som ju s obdivom pozorovala a za taky kratky cas dosiahla neuveritelne vysledky, za tu drinu to stoji, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.