Ktosi tu so mnou je…..

osobny trener, lena kovacMilá Leni, 

raz za skutočne dlhý čas vstúpi do našich životov človek, ktorý si ani neuvedomuje svoju vzácnosť. Zapáli svetlo tam, kde dlho prebýva tma a smútok. Väčšinou je to niekto, koho by sme ozaj nečakali ani v sne. Napríklad osobná trénerka a súčasne trénerka fitboxu. 🙂 

Prítomnosť takýchto ľudí v našich životoch mnohé zmení a pomáha nám nevzdať to, aj keď nám ostatní ako aj život sám, už dávno dali stopku.

Leni, ďakujem, že si vstúpila do môjho života a rozsvietila si ma. 🙂 Aj keď sa  naše cesty stretli len na krátky čas, bolo to pre mňa ako nový impulz do života. V ťažkých časoch, ktoré ma teraz čakajú, mi spomienky na naše tréningy a 40 minútová cyklistika, 🙂 ktorá mala trvať max 10 minút, 🙂 budú pripomínať, že viem zabojovať.

Ďakujem ti zaosobny trener, lena kovac vnútornú silu, ktorú si vo mne našla. Prajem ti v živote len to najlepšie.

Ktosi tu so mnou je. Nevidím ho, ale viem, je tu: slnečný človek. Usmieva sa, má pokoj v očiach. Naozaj nevie nič o smútku, ukrutnostiach sveta, tme a úzkosti? Vie, ale práve preto tu je: cítim jeho teplý dych, neporušiteľný úsmev.

L.Š. 

Tento záznam bol publikovaný v NAPÍSALI . Uložiť odkaz do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.